Novinky

App Store Awards 2020 znají své výherce. Takto vypadají jejich trofeje

Společnost Apple každoročně uděluje ceny vývojářům, kteří svoje aplikace nebo hry umisťují na službu App Store. Tento týden jsme se dočkali i výherců za rok 2020. Letošní ceny se ale oproti předešlým rokům lišily, tento rok byly poprvé fyzické. Podíváme se jak vypadají. 

Letos je to úplně poprvé, co Apple šel cestou fyzických ocenění. Nebyl by to Apple, kdyby tyto ceny nebyly vyrobeny ze 100% recyklovatelného hliníku. Ocenění má jednoduchý design, na přední straně se vyskytuje logo služby App Store a na zadní straně je vygravírované jméno výherce. Cena je údajně vyrobena z kovu 6R01, který je mimochodem používaný i na výrobu všech zařízení. 

Apple cen vyrobil rovnou 17, přičemž patnáct z nich poslal výhercům a dvě si nechal v Apple Parku. Teď, když vývojáři začínají dostávat své trofeje, objevují se první videa jejich reálného vzhledu. 

Toto video natočil Andres Canella, spoluzakladatel aplikace Wakeout!, která se stala nejlepší aplikací roku 2020. 

Vývojáři aplikace Fantastical na svém blogu sdíleli několik fotek ocenění. Mimo samotné trofeje, výherci také dostali dopis, který je podepsaný samotným Timem Cookem. 

Níže se můžete podívat na několik dalších snímků výherců:

 

Zdroj: ShareTheMeal

A co vám? Líbilo by se vám takové ocenění mít doma? Mně osobně tvar trofeje mírně připomíná Mac mini. 

Štítky

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close