Novinky

Stojany HiRise jsou pro Apple jako stvořené

Také neustále řešíte, kam odložit svůj produkt od Applu, aby se mu nic nestalo, měli jste jej stále po ruce, popřípadě se vám snadno ovládal? Pokud ano, řešením vašeho problému by mohla být rodina stojanů pro Apple produkty od sposlečnosti HiRise.

Celá rodina HiRise

HiRise pro MacBook

Stojan určený pro MacBooky všech typů má za úkol pevně zafixovat a nadzvednout váš přístroj do výšky, která bude příjemná pro vaší krční páteř. Výšku si můžete libovolně nastavovat od pár centimetrů nad deskou stolu až po výšku, která bude odpovídat velkým stojanům. Díky tomu si budete moci na vašem pracovním stole vytvořit prostředí přesně podle vašich představ. Ulevíte svým zádům a pokud k MacBooku přidáte i bezdrátovou klávesnici a myš, vytvoříte si maximálně efektní pracovní prostředí.

HiRise pro MacBook

HiRise pro iPhone a iPad

Krásný kovový stojan je v nabídce také pro vaše iPhony a iPady. Po elegantním vložení přístroje do stojanu jej začnete okamžitě nabíjet, nebudete jej nechávat jen tak ležet na desce stolu, či jinde, a budete jej moc využít i pro handsfree hovor. Stojan je skvělý také pro videohovor, kde nemusíte zařízení třímat v rukou či hledat něco, o co jej opřete. Stojan umí přenášet hudbu do vašeho oblíbeného reproduktoru a navíc vám nabízí regulaci hlasitosti přístroje či reproduktoru.

HiRise pro iPhone a iPad

HiRise pro iMac

Stojan určený pro iMac představuje vrchol rodiny HiRise. Je zkonstruován tak, aby zvýšil výšku displeje do optimální úrovně pro vaše oči i páteř. Zároveň vám umožní nejrůzněji polohovat samotný iMac pro nalezení té nejoptimálnější pozice. Stojan v sobě ukrývá úložné prostory pro nejrůznější drobnosti, přenosné disky, kabely atd. Stojan je navržen tak, aby vyhovoval všem typům tohoto přístroje.

HiRise pro iMac

HiRise pro Apple Watch

Nejnovějším přírůstkem do rodiny je stojánek pro hodinky od Applu. Stojánek vám tyto hodiny chrání před poškrábáním během doby, kdy se nabíjejí, drží je v ideální úrovni pro periferní sledování displeje.

HiRise pro Apple Watch

Veškeré produkty HiRise jsou k dispozici od oficiálního prodejce zde.

Doporučené články

Back to top button