Novinky

Vylaďte si Mac pomocí některé z těchto barevně vymazlených tapet

Po delší odmlce tu pro vás máme další článek s tipy na zajímavé tapety, kterými si můžete vyšperkovat váš Mac. Tentokrát jde o celkem osm různých obrázků ve vysokém rozlišení (7 680 x 4 320 pixelů) s tématikou rozpitých kapalin. Vybírat můžete z různých odstínů od modré přes gradienty růžové až po mix několika navzájem ladících barev.

Celá kolekce je originálním dílem Joeye Bankse, který zastává pozici systémového designéra ve společnosti Twitter. Banks zároveň provozuje vlastní firmu Baseline Design LLC, která poskytuje školení pro designéry nejrůznějšího charakteru. Tapety vznikly za pomocí aplikace Effekt. Pokud si chcete vytvořit vlastní motiv, doporučuji tento nástroj minimálně vyzkoušet. Všechny tapety jsou v rozlišení 8K, takže se hodí i pro ty nejjemnější monitory včetně Pro Display XDR či Studio Display. Díky vysokému rozlišení si můžete vybrat konkrétní část a tu nastavit také jako tapetu na iPhonu či iPadu, a tím si sladit obrazovky na všech vašich zařízeních.

Pokud se vám některá z tapet zalíbila, lze si je stáhnout v plné kvalitě přímo ze stránek autora na tomto odkazu. Další inspiraci najdete v naší rubrice “Tapety”, kde se nachází stovky originálních obrázků pro iPhone, iPad a Mac.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button