Novinky

Chytré hodinky Samsung Gear S2 půjde brzy spárovat s iPhonem

Nositelná elektronika je trendem číslo jedna. Mezi nejaktivnější výrobce patří jihokorejský Samsung, který letos představil již třetí generaci svých hodinek. Na veletrhu IFA odhalil model Gear S2 s kruhovým displejem. Mezi největší lákadla patří zobrazovač s technologií Super AMOLED a otočná luneta sloužící pro navigaci v systémových nabídkách. Zákazníci mohou vybírat ze dvou verzí a podle publikovaných recenzí jde o jedny z nejlepších chytrých hodinek na současném trhu. Pokud však vlastníte iPhone a zároveň toužíte po Samsung Gear S2, máte jednoduše smůlu.

481512-samsung-gear-s2Chytré hodinky Samsung Gear S2 půjdou brzy propojit s iPhonem. Mají se Apple Watch čeho obávat?

Podle aktuálních informací se tato situace již brzy změní, jelikož Samsung údajně vyvíjí aplikaci pro mobilní zařízení s iOS. Rozšíření podpory pro jablečné smartphony může jihokorejskému výrobci výrazně zvýšit prodeje. Řada uživatelů totiž nepovažuje Apple Watch za dostatečně atraktivní a raději dá přednost variantě s kruhovým displejem. V diskuzi pod článkem se můžete podělit o názor, zda jsou podle vás chytré hodinky užitečné či podle vás jde o zbytečný produkt bez hlubšího významu.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button