Novinky

Rouška s logem nakousnutého jablka je na světě. První video ukazuje, jak přesně Apple ústenka vypadá a funguje

Známý YouTuber z kanálu Unbox Therapy v nejnovějším videu sdílel bližší pohled na novou roušku, vytvořenou kalifornským gigantem. Rouška není určena jen tak pro někoho, dostanou ji pouze zaměstnanci Applu a zaměstnanci obchodů s bannerem Apple Premium Reseller.

Apple rouška byla navrhnuta a vyvinuta poté, co se koronavirová situace neuklidnila ani po několika měsících. Na balení Apple roušky nechybí ani známé tradiční heslo „Designed by Apple in California“, které můžeme vidět na každém zařízení od Applu. 

Zdroj: YouTube / Unbox Therapy

Ve videu můžeme vidět detailní rozbalování, které popisuje, že se v jednom balení nachází pět těchto roušek a návod, pro správné upevnění roušky na váš obličej. V návodu také Apple připomíná, aby si zaměstnanci nezapomínali často mýt ruce.

Unbox Therapy dále ve videu popisuje, že se rouška skládá ze tří částí, a každá z nich je vyrobená z vysoce kvalitního materiálu. Jednorázové roušky se většinou skládají z jednoho kusu, ale u Apple roušky je tomu jinak. Ptáte se proč? Rouška od Applu má ještě jeden kus látký, který umístíte kolem vašeho nosu, tudíž předejdete zamlžování vašich brýlí. Druhý kus patří pod bradu, a to kvůli lepšímu utěsnění.

Jednu roušku můžete vyprat až pětkrát, tudíž jedno balení zaměstnancům vystačí na necelý měsíc. Jak už jsme zmínili, rouška není míněna pro širokou veřejnost, tudíž není možné si ji zakoupit. I tak je toto určitě dobrý krok ze strany Applu, jako ochránit své zaměstnance a také zákazníky. 

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button