AktualityNovinky

Misfit Shine 2: Druhá generace chytrého náramku s půlroční výdrží

Společnost Misfit představila druhou generaci svého náramku s komerčním označením Shine 2. Novinka navazuje na svého předchůdce, který se stal populární po celém světě pro svou jednoduchost a nízkou cenu kombinující zajímavou funkční výbavu. Design zařízení zůstal nezměněn a stále se tak jedná o hliníkový „puk“ s dvanácti LED diodami uspořádanými po obvodu. Ty však dokáží emitovat světlo mnohem jasněni a navíc zvládají zobrazit přes 6 milionů barevných odstínů.

misfit2onwrist

Další změny se odehrály v 8 milimetrů tenkých útrobách, kam se výrobci podařilo vměstnat potřebnou elektroniku, magnetometr, gyroskop a vibrační jednotku. Stejně jako v případě minulé generace se o napájení stará „knoflíková“ bateria, jenž má podle oficiálních materiálů vystačit na 6 měsíců nepřetržitého provozu.

https://www.youtube.com/watch?v=oI06LiKOZgk

Na co všechno se Misfit Shine 2 hodí, prozradí propagační video zachycující všechny klíčové funkce a možnosti využití

Notifikace a upozornění jsou doručovány prostřednictvím světelných signalizací a vibrací, což uvítá většina uživatelů. Co se týče dalších funkcí, Misfit Shine 2 zvládá suplovat krokoměr, měřit spánkovou aktivitu a další sportovní výkony. Díky vodotěsné konstrukci a kompaktním rozměrům se skvěle hodí pro plavání, což výrobce potvrdil speciální edicí, která vznikla ve spolupráce se značkou Speedo.

Misfit-Shine-21Zájemci dostanou na výběr z několika barevných variant a pásků

Synchronizaci s mobilním zařízením zajišťuje technologie Bluetooth 4.0. K prohlížení slouží mobilní aplikace sdružující všechny hodnoty do přehledných grafů a statistik. Misfit Shine 2 se objeví na pultech prodejců od 1. listopadu za částku 100 USD (přibližně 2 400 CZK).

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button