Novinky

Speedo Shine: Chytrý náramek pro milovníky plavání

Sportovní trackery, náramky a další podobné příslušenství se v poslední době těší nebývalé oblibě. Každý měsíc slýcháme o novém produktu, který má pomáhat při měření sportovních aktivit či zlepšit uživatelovu kondici. Novým přírůstkem do této rodiny se stal náramek Speedo Shine, o jehož vývoj se postaraly společnosti Misfit a světoznámý výrobce plavek Speedo. V podstatě se jedná o upravenou verzi předchozí generace Misfit Shine. Novinka disponuje propracovanými algoritmy pro přesné počítání uplavaných bazénů a celkové vzdálenosti. Konstrukce náramku je pochopitelně vodotěsná a to až do hloubky padesáti metrů, díky čemuž ho lze použít i při potápění.

speedo1Mezi další funkce patří krokoměr, měření spánkové aktivity a spálených kalorií. Stejně jako předchozí generace se v útrobách Speedo Shine ukrývá „knoflíková“ baterie, která má podle oficiálních materiálu vydržet až šest měsíců. Na horní straně nalezneme dvanáct indikačních diod, přičemž podrobná data jsou k dispozici prostřednictvím mobilní aplikace pro zařízení s iOS. Se zahájením prodeje se počítá od 1. září. Doporučená cena bude činit 79,99 USD (přibližně 2000 Kč). Budoucí zájemci si budou moci vybrat ze dvou barevných variant řemínku (černá, bílá).

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button