AktualityNovinky

Apple plánuje na příští týden představit 21,5“ iMac s 4K rozlišením

Stále častěji se začíná spekulovat o 21,5“ iMacu s rozlišením 4K. Podle zdrojů serveru 9To5Mac se dočkáme již příští týden, což koresponduje datem, které uváděly dřívější úniky. Z hlediska designu se nedočkáme žádných odlišností. Veškeré změny se mají soustředit pouze na hardware v čele s novými procesory Intel SkyLake a inovovanou grafickou částí. Toto kombo se postará o vyšší výpočetní výkon, který posune schopnosti počítače na novou úroveň. Rozlišení displeje má činit 4096 x 2304 obrazových bodů, což dává tušit skutečně vynikající zobrazovací schopnosti.

imacCo se týče ceny, ta má být mírně vyšší, konkrétní částky zatím zůstávají v utajení. Mezi další zajímavé informace patří vývoj další generace Magic Mouse s technologií Force Touch a bezdrátové klávesnice s podsvícením. V současnosti však není zcela jasné, zda se nové příšlušenství dorazí s novými iMacy nebo až horizontu následujících týdnů. Je ovšem velice pravděpodobné, že Apple bude chtít zasáhnout předvánoční období a maximálně tak využít poptávky po výpočetní elektronice.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button