AktualityNovinky

SteelSeries Nimbus: První herní ovladač pro novou Apple TV

Nová Apple TV nemá sloužit pouze jako brána do světa hudby či filmu. Při jejím představení jsme se totiž dočkali ukázky, kde televizní krabička suplovala funkce herní konzole. Pochopitelně se nejedná o přímou konkurenci pro PS4 či Xbox One, zaujmout má totiž méně náročné hráče, kteří se spokojí s jednoduchýmí hříčkami a porty starších herních titulů pro mobilní zařízení. K ovládání slouží standardně dodávaný ovladač, který se však nehodí pro všechny styly dostupných her.

nimbus1Společnost SteelSeries se proto rozhodla nabízet speciální ovladač s označením Nimbus, který nabídne tradiční konstrukci. Zařízení disponuje klasickou sestavou tlačítek a to včetně analogových páček. Párování probíhá bezdrátově s pomocí technologie Bluetooth, výdrž se má pohybovat okolo čtyřiceti hodin, k nabíjení slouží Lighting konektor.

nimbus2SteelSeries Nimbus je zároveň možné připojit ke všem zařízením s operačními systémy iOS a OS X

Výrobce se na oficiálních stránkách chlubí podporou více jak stovky her, mezi nimiž nechybí GTA San Andreas, CoD Strike Team či Fifa 2015. Příjemnou zprávou na závěr je cena, která je stanovena na 50 USD (zhruba 1300 Kč).

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button