Novinky

Apple připravuje vlastní seriál s hvězdným obsazením

Apple včera potvrdil dřívější zprávy, podle kterých se gigant z Cupertina chystá vyprodukovat svůj vlastní seriál. V chystané show by se podle prvních zpráv měl v hlavní roli objevit zpěvák Will.i.am ze skupiny Black eyed peas. Produkci seriálu pak budou zajišťovat producenti Ben Silverman a Howard Owens, přičemž první jmenovaný je podepsán pod takovými seriálovími hity jako například Tudorovci nebo Kancl.

11410441834_f616243613_b

Will.i.am

“Už jsme slyšeli o spoustě neuvěřitelných a inspirujících příběhů o našich vývojářích. Jako například co dokázali, odkud pocházeli nebo jak se vypořádali s problémy, které se objevovaly.” Řekl v rozhovoru o chystaném seriálu, který se bude věnovat právě prostředí kolem vývoje aplikací viceprezident Applu Eddy Cue. Kromě seriálu o aplikacích chystá podle některých zpráv Apple ještě jeden vlastní pořad, ve kterém by měl účinkovat Dr. Dre.

Apple se tak přidává k trendu, kdy si titáni technologického průmyslu začínají produkovat své vlastní seriály. Kromě Netflixu, který je v tomto ohledu průkopníkem, tak vlastní pořady připravuje například také Amazon. Zde bychom se již na podzim letošního roku měli dočkat očekávaného návratu bývalých hvězd Top Gearu, tedy Jeremyho Clarksona, Jamese Maye a Richarda Hammonda.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button