Novinky

Zmrtvýchvstání: MagSafe přichází do iPhonu a dodává mu nový rozměr nejen nabíjení

Apple právě představil zcela nový rozměr nabíjení iPhonu. Jedná se o konektor vycházející z principu starého známého MagSafe, kteří jsme všichni milovali na svých MacBoocích. Nyní dostává nový rozměr v podání nových iPhonů.

Zdroj: Apple

Určitě se každému uživateli bezdrátové nabíječky někdy stalo, že se netrefil přesně na svou nabíječku a iPhone nezaregistroval, že se má nabíjet. S tím je nyní konec. Na zadní straně iPhonu, nyní nalezneme kruh tvořený z magnetů a cívky pro bezdrátové nabíjení. 

Nabíjení, obaly, doplňky

Díky této nové technologie bude možné k iPhonu magneticky přichytit podobnou nabíječku, jako známe již řadu let z Apple Watch. Ovšem to by nebyl Apple, kdyby nespojil příjemné s užitečným. Představeny byly i nové silikonové, kožené a průhledné kryty, které také podporují nový MagSafe. 

Zdroj: Apple

MagSafe Wallet

Poslední novinkou, která využívá magnety na zádech nových iPhonů je tzv. MagSafe Wallet. Jedná se o kožené pouzdro na doklady, které ke svému iPhonu, nebo i k jednomu z nových krytů magneticky přicvaknete. 

Zdroj: Apple

AirPower se pravděpodobně nedočkáme

Byla představeny i nové nabíječky od firmy Belkin. V obou je samozřejmě  integrovaný nový MagSafe konektor. Jedná se o DuoCharger a novou autonabíječku. DuoCharger zvládne magneticky nabíjet iPhone i vaše Apple Watch.

Zdroj: Apple

U autonabíječky se v podstatě jedná o držák a nabíječku v jednom.

Zdroj: Apple
Štítky

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close