Novinky

Vydejte se do země Hobitů: Fripito přináší nejrozsáhlejšího průvodce Novým Zélandem

Aplikace Fripito rozšiřuje svou nabídku o dalšího průvodce. Nabídka destinací se rozšířila o Nový Zéland, který je právem považován za skutečnou perlu oceánu s dechberoucí přírodou a specifickou kulturou.

Průvodce Novým Zélandem je zatím nejobsáhlejším průvodcem, který pro tým okolo Fripita připřavil. Uživatele čeká třítýdenní cesta po obou ostrovech, která vám představí to nejkrásnější, co můžete na Zélandu najít. Využít můžete hned dvě varianty programu, jednu náročnější včetně treků a jednu odlehčenou. Autorem průvodce je fotografka Eliška Pivrncová.

Snímek obrazovky 2016-02-23 v 0.50.25

Putování začne v Aucklandu a vydáme se na sever a následně východ až do oblasti jezera Rotorua, kde kromě místní kultury poznáte i vulkanickou přítomnost Zélandu. Poté se vypravíte na jih k jezeru Taupo a do národního parku Tongariro. Putování po Severním ostrově zakončíte ve Wellingtonu, odkud se trajektem přesuneme na Jižní ostrov. Navštívíte úchvatné západní pobřeží, místní ledovec Franz Josef, překročíme hory a dojedeme do Queenstownu, rodiště adrenalinových sportů. Nenecháme si samozřejmě ujít známé Milford Sound ani východní pobřeží, MountCook či město Christchurch, částečně poničené zemětřesením.

V průvodci najdete celkem 162 exkluzivních fotografií včetně GPS polohy, cestovatelské i foto tipy a dva podrobné programy.

Jak fotoprůvodce pořídit?

1Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay

2Vyberte si průvodce „Nový Zéland ve 3 týdnech“

3Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Více o autorce:

Eliška Pivrncová (Bacovská) studovala molekulární výživu ve Švédsku na Karolinska Institutet. Žije někde mezi Českým rájem, Turnovem a Stockholmem.

Úplným počátkem její cesty k fotografování byla cesta na Island, kde Eliška podle vlastních slov pochopila, že kompakt k zachycení všech jejích zážitků a krásy přírody prostě nestačí. Ještě než se rozhodla odjet do Kanady, pořídila si svoji první zrcadlovku. Díky cestování se určitě prohloubila její záliba ve focení, a poté právě díky focení začala ještě více cestovat. Její bratr Václav Bacovský, autor průvodce Českým rájem, pro ni velkou fotografickou inspirací.

Eliška miluje cestování a sport (běhání, tenis, squash, kolo,lyžování, snowboarding, vysokohorská turistika) a vaření.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button