AktualityNovinkyVidea

Víte kolik je třeba iPhonů, aby zastavili kulku z AK-74? [video]

Na serveru YouTube lze čas od času narazit na skutečné perly, přičemž v nemalém vzorku hraje hlavní roli iPhone. Slávychtivý Youtubeři jej zkouší vařit v Coca Cole, ohýbat na všechny strany či testovat, jak smartphone dopadne po několika úderech palicí. Jinak tomu není ani v případě kanálu EverythingApplePro. Aby však video nezapadlo v nespočtu dalších, rozhodli se vzít na pomoc útočnou pušku AK-74. Kdo by čekal pouhé vyprázdnění zásobníku do středu telefonu, je na omylu. Cílem videa bylo zjistit, kolik jablečných smartphonů je třeba k zastavení ocelové kulky.

První linii tvořila trojice modelů iPhone 6 Plus, které následoval iPhone 6, dva kousky iPhonu 5S a jedna kopie od čínských inženýrů. Na pomyslném chvostu se usídlil Samsung Galaxy S6. První výstřel projektilu se zastavil až v pátem zařízení, kterým byla paradoxně čínská kopie. Při druhém testu se kulka letící rychlostí 880 metrů za vteřinu zastavila v zobrazovacím panelu předposledního kusu. Nelítostný crash test přežil pouze Samsung Galaxy S6. Jihokorejský Happy-End ovšem zhatila rána z brokovnice, která většinu telefonů rozmetala po nejbližším okolí.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button