Novinky

Uvažujete o internetové televizi? Vyzkoušejte Kuki, prvních 14 dní je zdarma

Pro ty, kteří zvažují pořízení internetové televize, se provozovatel služby Kuki rozhodl nabídnout možnost vyzkoušet si její služby na dva týdny zdarma. Pokud uživatelé váhají nad tím, zda si internetovou televizní službu koupit, mají předem možnost si ji jednoduše vyzkoušet. Nyní mohou bezplatně na 14 dní otestovat tarif Kuki menší, Kuki větší nebo Kuki start. 

Aby si uživatel mohl Kuki vyzkoušet, stačí si vybrat tarif a registrovat se do Kuki konta. Registrací automaticky získá přístup pro jedno fixní zařízení (chytrou televizi, set-top box) a dalších 5 přístupů pro mobilní zařízení. Během dvou týdnů získá uživatel možnost si vyzkoušet všechny chytré funkce jako je například timeshift – sledování pořadů, které byly odvysílány v uplynulých 168 hodinách. Uživatelé se tak mohou seznámit s rozhraním a dalšími funkcemi. V případě, že zákazník nebude chtít v užívání pokračovat, stačí odběr odhlásit.

Nabízená služba je bez závazků a pro její využívání není nutné podepisovat smlouvu, tudíž i ukončení služby probíhá online – jednoduše z pohodlí domova, bez nutnosti papírování či komunikace se zákaznickými centry. Pro registraci služby na dva týdny zdarma je nutné zadat platební kartu. V případě, že uživatel službu ukončí během 14 denní zkušební lhůty, žádná platba mu z karty stržena nebude. Zároveň nemusí mít uživatel obavu, že by na blížící se konec trial periody zapomněl – před jejím vypršení Kuki klienta e-mailem upozorní, že brzy dojde k překlopení do placené verze. Pokud nebude mít zájem, jednoduše odběr zruší.

Televize Kuki nabízí tři tarify. Kuki větší, který zahrnuje přes 140 televizních kanálů, ze kterých je 30 pevně nastavených a dalších 30 si zákazník volí z nabídky sám. Kuki menší nabízí přes 60 televizních programů, ze kterých je 15 pevně nastavených a dalších 15 si uživatel volí z nabídky sám.  V obou tarifech je možné nabídku volitelných programů po třiceti dnech změnit. Zároveň si pořady lze pustit až 7 dní po odvysílání a ještě má uživatel k dispozici 10 hodin místa pro své nahrávky. Třetím tarifem je Kuki start, který je nabízen jako ochutnávka chytrých funkcí, nabízí 44 pevně daných TV stanic a časově omezený posun v čase na 24 hodin.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button