AktualityNovinky

TP-LINK uvádí novou WiFi kameru pro domácí použití a malé firmy

Společnost TP-LINK představila novou WiFi kameru, která je zaměřena pro použití v domácnostech a malých firmách. Nese označení NC200 a mezi její hlavní přednosti má patřit streamování obrazu skrze cloudový systém a funkce opakovače bezdrátového signálu lokální WiFi sítě.

Snímek obrazovky 2015-06-18 v 17.37.12

Sledovat obraz z kamery NC200 je možné v reálném čase jak s pomocí aplikace tpCamera pro chytré telefony či tablety s operačním systémem iOS či Android, tak i z libovolného počítače připojeného k internetu. Typickým využitím bude například zabezpečení domácnosti nebo kanceláře po dobu dovolené nebo naopak chat a chalup mimo hlavní sezónu.

Snímek obrazovky 2015-06-18 v 17.37.23

Systém streamuje obrazová data bezplatně prostřednictvím internetového portálu tplinkcloud.com. Při detekovaném pohybu dokáže e-mailem zasílat okamžitá upozornění na narušení prostoru, aby mohl uživatel ihned reagovat například přivoláním policie. Zároveň umožňuje vzdáleně pořídit fotografie, které mohou pomoci při identifikaci pachatele. Pro lepší rozpoznání tváře je možné čtyřnásobného digitálního zoomu.

Snímek obrazovky 2015-06-18 v 17.37.01

Kompaktní rozměry kamery umožňují variabilní instalaci – jak na vodorovné povrchy (např. pracovní stůl či skříň), tak i montáž na stěnu či strop a snadno tak pokryje požadovaný prostor. Díky bezdrátovému připojení odpadá nutnost přivádět k zařízení kabeláž počítačové sítě. Ke konfiguraci a správě slouží mobilní aplikace, nebo portál tplinkcloud.com.

Kamera TP-Link NC200 je již k dispozici u vybraných partnerů za doporučenou koncovou cenu 1099 Kč včetně daně.

Zdroj: Tisková zpráva

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button