Novinky

Tip na aplikaci: Live Wallpaper

Live Wallpaper - SquidMelon
[appstore id=”531123879″]

Nová aplikace, která je nyní k dispozici na Mac App Store přináší živé tapety na plochu vašeho Maca. Pokud jste, nebo jste byl uživatel operačního systému Android nebo iOS s jailbreakem, pak určitě víte co živé tapety jsou. Standardní tapety jsou naprosto v pořádku, ale proč je nevyměnit za animované. Jsou mnohem zábavnější, nemusíte se stále dívat na statický západ slunce. Přeci jen před obrazovkami našich počítačů trávíme spoustu času a tak proč to trochu neoživit. Tato nová aplikace si přesně toto klade za svůj cíl.

S cenou jen 0,79 €, aplikace Live Wallpaper dělá přesně to co má v názvu. Instalací této aplikace získáte na svém Macu možnost zobrazovat pohyblivé tapety, kterých už máte stejně asi dost.

Animované tapety jsou jen jedna z věcí, které tato aplikace umí. Další užitečnou funkcí je zobrazení času a aktuálního počasí. Užitečné! Po instalaci Live Wallpaper máte na výběr z různých témat a můj osobní favorit je upravená standardní tapeta z Mac OS X, kterou všichni určitě znají. Samozřejmostí je výběr vašeho vlastního pozadí. Vývojáři stále přidávají nové tapety a nová témata, takže se určitě máme i do budoucna na co těšit.

Statické obrázky z aplikace bohužel nedokáží ukázat jak tato aplikace funguje, ale s takto nízkou cenou určitě stojí za vyzkoušení.

Live Wallpaper - SquidMelon

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

5 Komentáře

  1. Bohužel nejde nastavit předpověď počasí na většinu, ne-li na všechny, české lokace. Na stránkách, z kterých se tahají data však lze předpověď najít a okolní státy fungují bez problémů. Škoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button