Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #7

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

První tapeta zachycuje břeh jezera s vrcholky hor při západu slunce. Odraz nebe na vodní hladině a barevné harmonie nepůsobí rušivým dojmem a proto lze tapetu doporučit jak na zamykací obrazovku, tak na úvodní plochu s ikonami nainstalovaných aplikací.

irlanda-wallpaper-ispazioiPhone
iPad
Apple Watch

Druhá tapeta udělá radost všem, kteří mají rádi architekturu či kouzlo jednoduchých linek. Barevná jednoduchost a doslovná přímočarost se bude skvěle vyjímat na každém jablečném zařízení.

architettura-wallpaper-ispazioiPhone
iPad
Apple Watch

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button