Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #5

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určené jsou pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch. Přestože tomu počasí příliš nenasvědčuje, Vánoce se nezadržitelně blíží. Z toho důvodu jsme se rozhodli vám naservírovat tři povedené tapety s vánoční tématikou.

První motiv zachycuje vánoční ozdoby v kombinaci červené a zlaté barvy. Díky jemných přechodům se skvěle hodí na úvodní obrazovku, kde nebude narušovat přehlednost ikon nainstalovaných aplikací.

wallpaperselection97-christmas-edition_21iPhone
iPad
Apple Watch

Další tapeta pokračuje ve stejné tématice. Díky světlým barvám ji můžeme doporučit majitelům iPhonu a iPadu ve variantách s bílým orámováním displeje.

wallpaperselection97-christmas-edition1iPhone
iPad
Apple Watch

Abychom byli spravedliví, přidáváme poslední tapetu s vánočním duchem, která se kombinací zlaté a zelené bude skvěle vyjímat na zařízeních s černým rámečky displeje.

ispazio-wallpaperselection-49-gold-christmas1iPhone
iPad

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám můžete sdělit, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button