Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #18

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu a iPadu.

První tapeta hraje doslova všemi barvami a perfektně se hodí pro nastavení na zamykací obrazovku i jako podklad pod ikony naisntalovaných aplikací. Vzhledem k použitým odstínům je jedno, zda máte variantu Space Grey či Rose Gold, na každé z nich bude vypadat skvěle.

Wallpaper-Selection-macchie-ispazioiPhone
iPad

Druhý obrázek působí až relaxačním dojmem. Horkovzdušný balón s vrcholky hor na pozadí vytváří velice zajímavou podívanou.

Wallpaper-Selection-PaesaggioiPhone
iPad

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

5 Komentáře

    1. Moc děkujeme za kladný ohlas, kterého si moc vážíme. Podobné komentáře fungují jako povzbuzení do další práce. 🙂 Doufáme, že v dalších dílech se opět trefíme do vkusu a pomůžeme vstoupit do nového týdne s čerstvou tapetou. 🙂

  1. Díky za tuto rubriku 🙂 nebylo by ve vašich silách věnovat nějaké tapety i na MacBooky? Sice nemám iPhone ale MB ano a nezlobil bych se za tapety s speciální tématikou Apple na Macy 🙂 třeba ta vaše tapeta Český Mac by se mi moc líbila na monitoru 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button