Novinky

Stáhněte si špičkově zpracovanou tapetu inspirovanou legendárním vtípkem Craiga Federighio z WWDC 2014

Pokud si potrpíte na tom, aby displej vašeho Macu či iPhonu vždy zdobila originální tapeta, tak jste na správném místě. Po nějaké době pro vás má další tip na propracovanou tapetu od mého oblíbeného blogera a špičkového grafika v jedné osobě. BasicAppleGuy nám tentokrát naservíroval naprosto parádní tapetu, která má kořeny ve vtípku Craiga Federighiho.

Pro lepší pochopení souvislostí, je dobré zmínit, že design tapety vychází z žertíku, který vznikl na WWDC2014. Tehdy Apple přestal své operační systémy nazývat podle velkých koček a přecházel na jména spojená s místy v Kalifornii. Craig Federighi tehdy žertoval, že jeho tým jezdí po Kalifornii a hledá další název pro OS X. Ještě než jsme se dozvěděli oficiální jméno OS X Yosemite, Apple si dělal legraci, že zvažovali názvy jako OS X Oxnard, OS X Weed či OS X Rancho Cucamonga.

Je zajímavé, že BasicAppleGuy začal s návrhem tapety za pomoci Midjourney. Výsledek sám o sobě nebyl vůbec špatný, ale měl nízké rozlišení a obecně nenaplňoval jeho původní představu. Rozhodl se proto vytvořit vlastní verzi ve vysokém rozlišení (6K) a detailnějším charakterem. A výsledek stojí vážně za to.

Tapetu inspirovanou Rancho Cucamonga vtípkem si můžete stáhnout na tomto odkazu. Vybrat si můžete různé verze podle toho, zda chcete tapetu pro iMac, iPad nebo iPhone. Minimalisty pak potěší také možnost varianty, na které chybí strom.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button