AktualityKe staženíNovinkyTapety

Stáhněte si nové tapety z Androidu Marshmallow do svého iPhonu a iPadu

Většině našich čtenářů jistě neunikla zpráva o uvedení další verze operačního systému Android Marshmallow. Samozřejmě se zde nehodláme zabývat konkurenční platformou, nicméně její uživatelé s novým Androidem dostali novou sadu tapet, která se skutečně povedla. Pokud vám nějaká z nich padne do oka, můžete si je přímo z našich stránek stáhnout a použít jako pozadí na iPhone či iPad.

android-marshmallow-wallpapers-610x359

Každá tapeta má více než dostatečné rozlišení 2688 x 2560 pixelů. Pro stažení obrázku klikněte na jeho miniaturu pro zobrazení v plné velikosti a uložte do zařízení. Zároveň připojujeme odkaz ke stažení celého balíčku v ZIP archivu.

Grand Canyon

AndroidMarshmallow_01

Pyramida v Gize

AndroidMarshmallow_02

Korálový útes

AndroidMarshmallow_03

Satelitní snímek tekoucí řeky v suché krajině

AndroidMarshmallow_07

Satelitní snímek korálového útesu

AndroidMarshmallow_08

Satelitní snímek vyprahlého pobřeží

AndroidMarshmallow_09

Satelitní snímek zemědělské půdy u pobřeží

AndroidMarshmallow_10

Ať už máte na operační systém Android jakýkoliv názor, jedno se musí nechat. Všechny tapety zajímavým způsobem kombinují barevné odstíny, které jako celek ladí a v neposlední řadě ukazují krásy naší planety z nezvyklé perspektivy.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button