AktualityNovinky

Sony umožní spouštět hry z PlayStation 4 na počítačích Mac

Pokud patříte mezi šťastné majitele herní konzole Play Station 4, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Sony před několika dny potvrdila vývoj streamovací aplikace pro počítače s operačními systémy OS X a Windows. Tuto informaci zveřejnil samotný CEO společnosti Shuhei Yoshida na svém Twitteru, za což u herní komunity sklidil pozitivní ohlasy. Aplikace PS4 Remote Play aktuálně podporuje několik vybraných smartphonů, ovšem v dohledné době půjde herní pecky přenést i na monitory počítačů. Pochopitelně se neobejdete bez samotné konzole.

47528b-93

Sony tímto krokem zřejmě reagovalo na neoficiální alternativu od nezávislého vývojáře vystupujícího pod přezdívkou Twisted. Otázkou zatím zůstává, zda japonská společnost integruje podporu pro gamepady DualShock 4, která by v praxi výrazně zvýšila herní zážitek.

Jestliže v domácnosti zápasíte s ostatními členy rodiny o čas před jediným televizorem, Sony vám brzy naservíruje elegantní řešení. Bohužel je s podivem, že oficiální aplikace přichází po tak dlouhé době.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button