Novinky

Snoubenci žalují Amazon. Brýle od něj jim při zatmění slunce poškodily zrak

Na adresu Amazonu přistála v uplynulých dnech žaloba. To v případě jedné z největších firem světa rozhodně není nic neobvyklého. Takhle ale úplně běžná není. Internetový obchod totiž žalují dva snoubenci kvůli brýlím, které měly ochránit jejich zrak při sledování západu slunce. Partneři totiž tvrdí, že jim brýle poškodily zrak.

Corey Payne a jeho snoubenka Kayla Harris si na začátku srpna zakoupili přes Amzon sadu tří ochranných brýlí, se kterými měli sledovat nedávné úplné zatmění slunce. Den po mimořádné události si ale Payne začal stěžovat na bolest hlavy a slzení očí. V následujících dnes se mu zhoršil zrak a začal vidět rozmazaně. Oba navíc tvrdí, že se do nebes bez ochranných brýlí nepodívali.

Už od desátého srpna ale Amazon začal své zákazníky obesílat se vzkazem, že některé brýle vyrobené cizími společnosti mohou být potenciálně nebezpečné. Payne a Harris ovšem údajně žádné varování nedostali. Očekávají navíc, že se po jejich vzoru přidají k žalobě další lidí, kteří si poškodili zrak.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button