AktualityNovinky

Sen každého hipstera: ColorWare představilo modifikovaný iPhone 6s Retro

Čas od času se objeví společnosti s upravenými modelů smartphonů. Ve většině případů se jedná o kousky posázené drahokamy či konstrukcí vyrobenou z prémiových materiálů. Firma Colorware zabývající se modifikací spotřební elektroniky se ovšem rozhodla pro poněkud odlišný přístup. Obsáhlé portfolio nově obsadila speciální edicí iPhonu 6s a 6s Plus.

Snímek obrazovky 2015-11-11 v 19.49.57

Oba upravené smartphony vychází z designu legendárního počítače Apple IIe, mezi jehož charakteristické znaky patřily béžové plasty a logo v duhových barvách. Šasi modelu iPhone 6s Retro je vyrobeno eloxovaného hliníku, který na první pohled věrně napodobuje nádech zažloutlých plastů. Nechybí ani falešné ventilační výdechy navozující ten správný efekt výpočetního pravěku.

Snímek obrazovky 2015-11-11 v 19.50.11

Colorware si upravený iPhone 6s účtuje 1599 USD (přibližně 38 500 CZK), za větší iPhone 6s Plus zaplatíte 1699 USD (zhruba 41 000 CZK). Dodací lhůta činí čtyři týdny od vytvoření objednávky.

Snímek obrazovky 2015-11-11 v 19.51.25

Líbí se vám podobné modifikace iPhonu, případně dokážete obětovat několik tisíc pro vyjádření své individuality? Svůj názor nám můžete sdělit formou příspěvku v diskuzi pod tímto článkem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

3 Komentáře

      1. Přesně tak, spousta z nás má tohle logo spojené s dobou, kdy mít něco od Apple bylo pouze zbožné přání. A já jsem to logo měl velmi rád, i když přiznávám, že to bílé, když svítí na MBPro, má taky něco do sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button