AktualityNovinky

Satechi začalo prodávat zatím nejelegantnější USB-C hub pro Macbook

V momentě, kdy Apple představil 12“ Macbook, část odborné komunity okamžitě vyrukovala s rozhořčenými názory na konektorovou výbavu zastupující pouze jeden USB-C port a 3,5mm jack. Současní uživatelé jsou díky tomu odkázání na nákup mnohdy předražených redukcí, díky nimž mohou připojit nezbytné periferie a další příslušenství. Vize Applu je jasně bezdrátová, ovšem stále se nacházíme ve světě plném kabelů, což z Macbooku činí stroj značně předbíhající svou dobu.

USB_hub_SatochiSpolečnost Satechi se proto rozhodla přijít s elegantním řešením rozšiřující konektorovou výbavu Macbooku o řadu nezbytných portů. Po připojení USB-C hubu rázem získáte tři plnohodnotné USB porty 3.0 a sloty pro paměťové karty typu SD a microSD. Konstrukce hubu je vyrobena z hliníku a vybrat si lze jednu ze tří barevných variant.

Satechi Combo Hub pro Macbook lze objednat přímo ze stránek výrobce za částku 34,99 USD (přibližně 860 CZK).

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button