Novinky

Samsung příští měsíc představí Galaxy S7 v Jet Black

Samsung dostal skvělý nápad. Údajně totiž plánuje představit speciální verzi svého vrcholného modelu Galaxy S7/Edge ve zcela nové barevné variantě, která se bude vyznačovat velmi lesklou povrchovou úpravou. Nezdá se vám tento nápad povědomý? Ano až nápadně se totiž podobá tomu, co letos na začátku září představil Apple. Nová barevná varianta, nad kterou museli v Samsungu jistě velmi usilovně přemýšlet by měla podpořit skomírající prodeje modelu, jenž už pomalu čeká na svého nástupce.

galaxy_s7_black_onyx

Samsung se tímto způsobem bude snažit také nalákat zpět ty uživatele, kteří po skandálu s vybuchujícími Samsungy Galaxy Note 7 utekli k Applu. Pokud jsou tyto spekulace, se kterými přišel korejský web Korean Herald pravdivé, nebude to poprvé, co se Samsung u Applu “inspiroval” a představil totožné barevné provedení. Už dříve tento rok se totiž objevil vrcholný Samsung v provedení Pink Gold. Lesklejší Samsung Galaxy S7/Edge by se měl objevit na začátku příští měsíce.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button