AktualityNovinky

Redaktor serveru TechCrunch byl zaměstnán PR oddělením Applu

Hlavní reportér Apple rubriky na serveru TechCrunch Darrell Etherington zničeho nic přestal na tomto serveru publikovat. Ukázalo se totiž, že byl zaměstnán PR oddělením Applu v kanadském Torrontu. Apple by rád zužitkoval jeho zkušenost z médií 21. století a také jeho moderní přístup k žurnalistice. Ten by měl být pro komunikaci společnosti s okolním světem přínosný. Nepochybně bude mít nová posila kanadského týmu také pozitivní zásluhu na lepší prezentaci společnosti v tisku. V žurnalistice se totiž  Etherington pohybuje již delší dobu. Včera později večer se také na svět dostala informace, že Apple zaměstnal taktéž redaktora serveru The Verge a CNET Joshe Lowensohna.

TechCrunch Disrupt NY 2015 - Day 3

Redaktoři si tak navíc nepochybně splnil svůj sen. Náš vzdálení kolegové si také dokázali to, co se z naší pozice zdá téměř nereálné. Uvidíme, jestli se Applu tento pokus vyplatí a rozhodne se takto lovit i další redaktory. Ti tuto společnost díky dennodennímu sledování novinek a psaní o jich totiž dobře znají.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button