Novinky

První dotek

Jste-li novým uživatelem platformy Mac a hledáte průvodce, který Vás snadno, rychle a srozumitelně provede prvními kroky a stručně seznámi s principy a filozofií ovládání navštivte partnerský projekt Českého Macu PrvniMac.cz, za kterým stojí Martin Světlík, dlouholetý a nadšený uživatel produktů společnosti Apple. Projekt PrvníMac.cz je vyústěním jeho působení v oblasti konzultací a školení uživatelů, firem a škol. K jeho obsahu ho inspirovali sami klienti, kteří přecházeli z prostředí Windows na Mac. Je tak založen na praktických zkušenostech začínajících uživatelů.

prvnimac

Proč se Český Mac otevřel tomuto druhu spolupráce a nevytvořil obsah vlastní? Jednoduše proto, že Martinova filozofie je velmi obdobná té mé a plagiátorství není to, čemu bych chtěl svůj čas věnovat. Koncepce projetu PrvniMac.cz mne upoutala při prvním setkání a přesně takový by měl obdobný projekt být.

Pro přehled tedy ještě jednou…jste novým uživatelem Macu, rozbalili jste úžasné balení a máte dotazy či obavy co dál? V takovém případě směřujte svou pozornost na Martinův projekt, hledáte-li širší informace, řadu tipů, triků, recenzí a dalšího zajímavého obsahu je Vám k dispozici portál Český Mac.

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button