AktualityNovinky

Prohlédněte si ty nejzajímavější modifikace pro iPhone 6

Není pochyb, že iPhone je skvělý smartphone. Miliony uživatelů po celém světě každý den oceňují jeho rychlost, výkonný hardware či celkovou všestrannost. Pro tyto úžasné vlastnosti se však jedná o poměrně tuctový kus hardwaru, na který narazíte téměř všude. To mnoho majitelů jablečných smartphonů vede k myšlence odlišit svůj kousek od ostatních a pokud možno maximálně vyjádřit svůj životní postoj a styl. Na přiložených snímcích naleznete pouhý vzorek těch nejzajímavějších modifikací. Téměř v každé části světa se totiž nachází specializovaní úpravci, kteří nabízí odlišné postupy a zpracování.

Snímek obrazovky 2015-07-21 v 20.50.48

Jako velice zdařilou hodnotíme modifikaci Feld & Volk pro iPhone 6. Hliníková konstrukce je pokryta 24 karátovým zlatem. Kombinace ručně leštěného safíru a titanu byla použita k vytvoření originálního vzoru na zádech telefonu. Pomyslnou třešničkou na dortu je svítící logo na zadní straně. Pořizovací cena tohoto modelu činí nepříliš lidových 4499 USD (zhruba 110 000 CZK).

Snímek obrazovky 2015-07-21 v 20.50.58

Pokud si potrpíte na zlato, platinu a další drahé kovy, pánové ze společnosti GoldGenie pro vás mají řešení. Pro opravdové fajnšmekry je připravena speciální edice s logem Apple vykládaným krystaly. Takto vyšperkovaný iPhone vás vyjde na 2182 USD (55 000 CZK).

Snímek obrazovky 2015-07-21 v 20.51.19

Jelikož drtivá většina našich čtenářů nedisponuje zahradou s ropnými čerpadly, máme tu pro vás daleko levnější řešení, jak iPhone dostatečně odlišit a zároveň nepřijít na mizinu. Společnost iPhone6parts nabízí čelní a zadní panel v mnoha barevných variantách. Jako menší komplikace se bohužel může jevit fakt, že výměnu si musíte provést sami, což pro mnoho zájemců znamená vysoké riziko vedoucí k zničení jejich kapesního miláčka. Částka za kompletní set krytů činí 99 USD (přibližně 2500 CZK).

Snímek obrazovky 2015-07-21 v 20.51.34

Podobno službu nabízí firma iPhone Colorware. Po zaslání smartphonu se o výměnu postarají zkušení technici, čímž odpadají obavy z nezdaru při pokusech v domácích podmínkách. Tato úprava vyjde na stále přijatelných 299 USD (zhruba 7500 CZK).

Podobných úprav pochopitelně existuje celá řada, přičemž v tomto článku jsme se zaměřili pouze na ty, které nás v redakci nejvíce oslovili. V diskuzi se proto můžete podělit o vlastní tipy či zkušenosti s modifikací vašeho iPhonu.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button