Novinky

Podívejte se, jak bude vypadat iPhone v provedení Jet White (video)

Minulý měsíc obletěla fanouškovskými kruhy kolem Applu zpráva, podle které chystá jablečný gigant pro svůj iPhone novou barevnou variantu. Vzhledem k úspěchu ultralesklé úpravy Jet Black, kterou dostal poprvé dostal až letošní iPhone 7/Plus se mělo jednat o další variaci velmi lesklého provedení, tentokrát však v bílém kabátě.

Vyzkoušeli jsme za vás: jak vypadá iPhone 7 Plus Jet Black po šesti týdnech používání?

iPhone v barevném provedení Jet White, jak by se nová barva měla s největší pravděpodobností jmenovat, by se měla objevit ještě před velkým podzimním upgradem. Primárně se ji tedy dočká ještě iPhone 7/Plus, který už však bude pomalu dosluhovat. Tuto taktiku zvolí Apple pravděpodobně také kvůli oživení prodejů. Vzhledem k tomu, že se od současné generace iPhonu nijak oslnivé prodeje nečekají, půjde ze strany Applu o logický krok za účelem podpořit odbyt alespoň novou barevnou variantou.

Sonny Dickson on Twitter

Could this be the Jet White iPhone 7? https://t.co/pHoDiZ63ON

Nyní se na Twitteru také objevilo video, které nové barevné provedení Applu ukazuje. Nejedná se ovšem, jak by se na první pohled mohlo zdát, o předprodukční kus uniklý z vývojového centra. Bílé krytování lze totiž už dnes jednoduše zakoupit na čínském eshopu Alibaba. Rovbněž ho nabíjezí také některé společnosti specializující se na personifikace iPhonů.

Zdroj

Štítky

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Jestli ti přijde, že tak výkonná zařízení, jako jsou sedmičky budou dosluhovat, tak bych rád věděl, v jakým světě žiješ

    1. Zde se musím kolegy zastat. V článku se hovoří o budoucí době, kdy výkon iPhonu 7/Plus už nemusí patřit mezi absolutní špičku. 😉 Pokud bych měl být hodně kritický, tak již nyní lze snadno narazit na limity ve výkonu. Stačí na iPhonu 7 Plus začít stříhat video složené z cca 70 klipů a během chvilky se ukážou slabiny v docházející RAM a rezervy na CPU. 🙂

      Samozřejmě na běžné činnosti to bude skvělé zařízení ještě za následující dva roky.

Close