AktualityNovinky

Nový Polaroid za rozumnou cenu schováte do kapsy

V dnešní době si fotografie nechává vyvolávat málokdo, na druhou stranu však opět po letech zažívají vzestup polaroidy. Ty jsou ale v dnešní době tak žádané, že jsou poměrně drahé. Na berlínském veletrhu bylo před pár dny představeno cenově nenáročné řešení, které se vám navíc vleze do kapsy.

polaroid-snap-instagram

Polaroid Snap je kapesní 10MP pixelový fotoaparát, který svými fotografickými funkcemi zcela jistě neohromí. Za to ale umí zachycené momenty okamžitě vytisknout. Polaroid Snap navíc vůbec nevyužívá inkoust, tiskne totiž na ZINK papír. Místo vyvěšení fotky na instagram, máte tedy možnost si fotku zvěcnit na papír o rozměrech 2×3 palce.

Fotoaparát používá paměťové karty až do velikosti 32GB. Pří focení máte možnost vybrat si ze tří nastavení. Klasického barveného, černobílého a vingate. Při posledním nastavení jsou okraje fotky nostalgicky rozmazané a vybledlé, aby napodobovaly efekt starého polaroidu. Pokud byste přece jen chtěli své momenty ihned sdílet na instagram, máte smůlu, přístroj totiž funguje jen offline.

Prodej kapesního polaroidu by měl začít první čtvrtletí příštího roku s cenou 99 dolarů. K této ceně navíc ale musíte připočíst cenu za papír. Ten se dá například na Amazonu pořídit za 24,99 USD za 50 kusů.

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button