Tomu se těžko odolává: bezdrátový reproduktor Xiaomi nyní jen za 464 Kč a bezdrátová nabíječka za tři stovky!

Tomu se těžko odolává: bezdrátový reproduktor Xiaomi nyní jen za 464 Kč a bezdrátová nabíječka za tři stovky!

Letní počasí to začíná rozjíždět na plné obrátky, čehož většina z nás využívá k posezení u grilu či vody. Pokud si během těchto radovánek nedokážete představit být ani vteřinu bez hudby, existuje vysoká pravděpodobnost, že vás zaujme bezdrátový reproduktor od společnosti Xiaomi.

Mezi hlavní přednosti reproduktoru Xiaomi Bluetooth 4.2 Speaker patří elegantní kovová konstrukce a dlouhá výdrž. Na jedno nabití integrovaného akumulátoru s kapacitou 1200 mAh vydrží hrát až deset hodin. Opomenout nelze ani přítomnost nízkoenergetického Bluetooth 4.2 a přítomnost AUX konektoru. O zvukový výstup se stará dvojice měničů, které dokáží perfektně ozvučit středně velkou místnost. Kdo se alespoň trochu orientuje ve světě spotřební elektroniky, moc dobře ví, že Xiaomi patří mezi renomovanou značku vyrábějící kvalitní produkty, které charakterizuje perfektně vyvážený poměr ceny a výbavy.

Díky spolupráci s internetovým obchodem Gearbest navíc můžete mít Xiaomi Bluetooth 4.2 Speaker za ještě nižší cenu. Abyste získali slevu, stačí při nákupu zadat kód HSC4thD326. Následně vás reproduktor vyjde na těžko odolatelných 464 Kč. Běžná maloobchodní cena na tuzemském trhu přitom činí 800 Kč.

Bezdrátová nabíječka za hubičku

Dalším zajímavým kouskem v akci je bezdrátová nabíječka TOCHIC Qi Wireless Charger Pad. Díky podpoře standardu Qi ji lze použít s modely iPhone 8/Plus a iPhone X (recenze). Podložka dokáže automaticky rozpoznat, jakým výkonem lze nabíjet konkrétní zařízení a podle toho se automaticky přepnout buď od 5W či 10W režimu. Milovníky minimalismu potěší tloušťka pouhých 8 milimetrů a elegantní design.

Přenos energie funguje do vzdálenosti pět milimetrů a proto vůbec nevadí, pokud máte na iPhonu nasazené například ochranné pouzdro. Spodní strana podložky je opatřena gumovým povrchem zabraňující sklouznutí nabíječky. Stejným prvkem disponuje také horní část, která udrží váš smartphone v ideální poloze.

Elegantní bezdrátovou nabíječku TOCHIC Qi Wireless Charger Pad můžete pořídit za pouhých 375 Kč. Po zadání kódu HSC4thD297 pak cena klesne na 347 Kč. S nákupem však nedoporučujeme příliš otálet. Akce je totiž časově omezena a vztahuje se pouze na omezené množství kusů.

Autor

Tento text nese prvky PR článku - komerční obsah. V případě zájmu o spolupráci či publikaci reklamního sdělení, zašlete poptávku na e-mail admin@ceskymac.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.