AktualityNovinky

Mladý muž přišel o život kvůli ukradenému iPhonu

Po sérii zpráv, kdy se iPhone stal hrdnou a zachránil svým majitelům život tu máme příběh s opačným koncem. Teprve osmnáctiletý mladík Jeremy Cook byl zabit poté, co vypátral svůj ztracený iPhone. K lokalizaci využil nativní aplikaci Find my iPhone, která ho zavedla do blízkosti třech mužů tmavé pleti ve věku 18 až 21 let. Ti chladnokrevně vytáhli zbraň několikrát po Jeremym vystřelili. Celé neštěstí odehrálo tuto neděli v odpoledních hodinách.

jeremy-cook-cellphone-shooting

Útočníkům se bohužel podařilo z místa činu zmizet, přičemž do této doby se londýnské policii nepodařilo vypátrat konkrétní stopy, které by je nasměrovali správným směrem. V redakci doufáme, že se pachatele podaří co nejdříve dopadnout a usvědčit z chladnokrevné vraždy. Je až k neuvěření, že kvůli obyčejnému smartphonu jsou lidé schopni zavraždit člověka, který měl celý život stále před sebou.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button