Novinky

Američan se chce oženit se svým Macbookem. Sňatek z lásky to ale není

Apple jistě vyrábí a prodává vysoce návyková zařízení. Snad nikoho ale doposud nenapadlo, si svůj jablečný přístroj vzít na manžela nebo manželku. Tedy nikoho, kromě jistého američana jménem Chris Sevier, který na hustonském úřadu vyplnil žádost o sňatek s Macbookem. K tomuto mimořádně střeštěnému nápadu však Chrise nevede láska. Žádostí o sňatek totiž chce vyjádřit svůj občanský postoj. Sevier totiž nesouhlasí se sňatky osob stejného pohlaví.

12Macbook_2016

Očividně konzervativní američan tak chce svérázným způsobem veřejnosti říci, co podle něj není správné. Druhou stranou mince je ovšem fakt, že zcela jistě spíše než pochopení a podporu veřejnosti sklidí Sevier ve světě internetu pouze posměch. V Hustonu také nezapomněl podat žalobu na dva vládní činitele, kteří mu podle něj odpírají svobody, které mu má zaručovat 14. dodatek americké ústavy.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button