AktualityNovinky

Nové MacBooky se světu ukážou v červnu

Apple ukáže světu nové MacBooky počátkem letošního léta, konkrétně v červnu. Alespoň tedy podle spolehlivého analytika Ming Chi Kua z agentury KGI Securities. Právě Kuo, který už veřejnosti prozradil spousty podrobností týkajících se jablečných zařízení si už v okruhu fanoušků gigantu z Cupertina vydobyl takový respekt, že jeho i když neoficiální informace jsou ve většině případů brány velmi vážně. Jinak to není ani v případě dnešní zprávy o nových laptopech s nakousnutým jablkem ve znaku.

13045-7420-macbookair2014-l

Na technické specifikace byl ale jinak sdílný Číňan tentokrát skoupý. Kuo totiž pouze řekl, že v příštích MacBoocích očekává nový typ procesorů Intel Skylake, které zvednou výkon notebooku o 10-20%. Zlepšení se dočká také grafický výkon a výdrž baterie. Hodně se také spekuluje o tom, že Apple pohřbí MacBook Air s uhlopříčkou 11,6 palců. Jeho místo by pak měl zabrat loni představený 12″ MacBook. Řada Air by se ale mohla rozšířit opačným směrem. Je totiž možné, že se dočkáme MacBooku Air s rozměrem obrazovky 15 palců.

Zdroj

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button