AktualityNovinky

Lovely: Chytrý vibrátor, který se stane vaším sexuálním trenérem

Sociální trendy se mění každou chvíli, přičemž mezi aktuální záležitosti patří zdravý životní styl. Toho se pochopitelně snaží využít výrobci elektroniky, kteří nás zásobují nespočtem různých náramků, hodinek a dalších trackerů. Ty nám mají umožnit lépe kontrolovat pohybovou či sportovní aktivitu, nebo případně poradit s dalším postupem. S poměrně nekonvečním řešením vytáhla do boje kalifornská společnost s projektem nesoucí název Lovely.

lovely

V podstatě se jedná o další variantu nositelné elektroniky pro intimní chvilky. Zařízení lze ve zkratce popsat jako chytrý vibrátor, který vám prostřednictvím mobilní aplikace sdělí, jak si s vaším partnerem či partnerkou vedete při milostných hrátkách. Na displeji smartphonu se dozvíte data o spálených kaloriích, délce aktu a mnoho dalších informací spojených s milováním.

ed3e9jhibtprgvatuxg6

Tento pomocník disponuje mnoha senzory pro vyhodnocování výkonu a v případě potřeby dokáže navrhnout několik dalších poloh. Konstrukce je vyrobena z lékařského silikonu a lze jej předobjednat za 99 USD (přibližně 2500 Kč). Párování s chytrým telefonem zajišťuje technologie Bluetooth 4.0. Ačkoliv výrobce neprozradil kapacitu akumulátoru, podle oficiálních informací má vystačit na zhruba 7 hodin provozu bez aktivních vibrací. S použitím vibrací výdrž klesne na stále přijatelné dvě hodiny. Základní balení má obsahovat dokovací stanici s podporou bezdrátového napájení a blíže nespecifikovanou pozornost.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button