Novinky

Lidé jsou stále úžasní. Po shlédnutí nejlepších kousků za rok 2017, vám ztuhne krev v žilách

Na Českém Macu se věnujeme úžasným technologiím, ovšem nic z toho by nemohlo existovat bez ještě více úžasnějších lidí. Čas od času také není na škodu si oddechnout o křemíkového světa a pokochat se někdy až bláznivými kousky některých jedinců. Youtube kanál People are Awesome lze v tomto ohledu považovat za výkladní skříň toho nejlepšího, co se v průběhu roku na internetu objeví. Tvůrci projektu pravidelně sjíždí aktuální obsah, z čehož následně vytváří kompilace těch nejpůsobivějších momentů převážně ze světa adrenalinových sportů.

A jelikož rok 2017 je za svou polovinou, nejnovější pokračování si vzalo na mušku ty nejlepší borce ze všech možných koutů naší planety. Zatímco u některých momentů vám doslova ztuhne krev v žilách, u zbytku kompilací budete jen nevěřícně kroutit hlavou nad tím, čeho jsou lidé schopni dosáhnout. Tvůrci kanálu trefně poukazují na fakt, že obyčejní lidé dělají neobyčejné věci. Po shlédnutí aktuální výběru s nimi musí jedině souhlasit.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button