AktualityNovinky

Jeremy Clarkson natočil pro Amazon příběh z nedaleké budoucnosti

Už jsou to zhruba dva roky, co největší e-shop světa – Amazon přiznal, že pracuje na revoluci doručování zásilek. Projekt spočívá v bleskurychlém doručování zásilek pomocí dronů, které by se před vašim prahem objevily do 30 minut od umístění objednávky. Nové video navíc ukazuje, že spuštění služby  s názvem Amazon Prime Air už je opravdu blízko. Jak přesně bude přelomová služba fungovat totiž na příkladu z běžného života vysvětluje bývalý moderátor Top Gearu a současná tvář Amazonu, Jeremy Clarkson.

S vtipem, bez kterého to nejslavnější motoristický novinář světa snad ani neumí nám Jeremy na příběhu rodiny Miley, která v den velkého fotbalového zápasu (toho fotbalu, který se hraje nohama), zjistí, že jejich miláček Stuart rozkousal nadějné fotbalistce jednu kopačku. „Můžete na to nebohé stvoření křičet, ale k čemu to bude, protože jediné co uslyší bude bla, bla, bla Stuart, bla Stuart, bla, radši se chovejte racionálně a zadejte objednávku na nové boty na Amazonu“,  říká ve dvouminutovém videu hlavní aktér bývalého Top Gearu.

_84656377_amazon_topgear

 

Ihned po tom, co máma Miley umístí objednávku na nové kopačky, Jeremy dále vysvětluje, jak bude celý zázrak fungovat. V nejbližším skladu, se ihned vyskladní žádané zboží, které je naloženo do dronu, přičemž většina úkonů probíhá automaticky. Ten posléze  vertikálně vystoupá do výšky 120 metrů nad svou základnu a vydá se na krátkou cestu k zákazníkovi. Bezpilotní letoun přistane po dosažení cílové destinace na předem určené a bezpečné přistávací místo. „A rovnováha vesmíru je obnovena“. Uzavírá informační video Jeremy Clarkson.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button