Novinky

iStyle otevírá v centru Prahy další Apple Premium Partner prodejnu. Na první zákazníky čekají mimořádné slevy

  • V centru Prahy se dnes otevírá nová Apple Premium Partner prodejna
  • Zákazníci mohou využít atraktivní slevy na iPhony, MacBooky i příslušenství
  • Na prodejně budou probíhat školení a otevřené workshopy

Společnost iStyle dnes otevřela svou v pořadí již druhou prodejnu se statusem Apple Premium Partner (APP). Nové prodejní místo vzniklo v prostorech stávající Apple Premium Reseller prodejny v OC Palladium, která prošla měsíc trvající rekonstrukcí. Na ploše takřka 200 metrů čtverečních čeká na zákazníky nový design prodejny, která nabídne rozsáhlý showroom Apple produktů, prémiového příslušenství i zákaznickými službami nejvyšší úrovně. Součástí nového konceptu bude profesionálně vyškolený personál a expresní autorizovaný servis.

V prodejně budou probíhat také školení a otevřené workshopy pro veřejnost. APP prodejna nabídne rovněž B2B koutek se specialisty zaměřenými na potřeby podnikatelů a malých a středních firem. Slavnostní otevření je navíc spojené s mimořádnou slevovou nabídkou. Ta zahrnuje například MacBook Air s M1 za cenu 24 990 Kč, nejnovější MacBook Air M2 za 29 990 Kč, iPhone 13 s pamětí 128 GB za 19 990 Kč nebo 10% slevu na kompletní příslušenství Apple a 15% slevu na produkty a příslušenství značky iSTYLE.

OC Palladium jedno z nejvytíženějších obchodních center v Praze a naše zdejší pobočka je pro nás logicky velmi důležitou a strategickou prodejnou. Věřím, že svým novým konceptem APP, který se na Chodově zatím skvěle osvědčuje, prodejna dále rozšíří svou silnou základnu českých zákazníků, kterou doplňují i turisté a která se v předvánočním období pohybovala okolo 1 400 návštěv denně,“ dodává Vít Goluch, General Manager společnosti iSTYLE.

Apple Premium Partner prodejna iStyle na Chodově

Společnost iStyle otevřela svou první Apple Premium Partner prodejnu loni na podzim v obchodním centru Westfield Chodov. Smyslem konceptu APP je přinést zákazníkům mnohem vyšší úroveň zážitku z nákupu a poprodejního servisu, který je blízký tomu, co zákazníci dostanou v Apple Storu. Pro iSTYLE je nová Apple Premium partner prodejna v OC Palladium dalším krokem v naplňování strategie, v rámci níž chce do konce roku 2023 otevřít 90 % svých prodejen se statusem APP. Společnost nyní disponuje sítí 10 poboček v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

3 Komentáře

  1. upřímně .. podobný článek by měl smysl týden předem .. aby měl případný “zájemce” možnost si nakoupit se slevou .. ale psát to v den otevření, to už by stačilo jen krátké oznámení ala twitter a víc to nerozebírat … konec konců, to by se dalo psát i o každém “elektru” kde se prodávají jabka .. ok, trošku nadsazené řečeno :)) .. ale psát v den otevření už je spíš jen takové komerční oznámení, než novinka ..

    1. Dobrý den,
      informaci o otevření nové prodejny jsme dostali ve čtvrtek dopoledne. Publikovali jsme v pátek ráno, jelikož jsme čekali na fotografie z nové prodejny (které jsme doteď bohužel neobdrželi 🙁). Co mám informace, tak podle pravidel Applu se fotografie interiérů nových APP prodejen mohou oficiálně objevit až v okamžiku jejich otevření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button