AktualityNovinky

iPhone fungoval po několika měsících na mořském dně

Brát si sebou telefon k vodě asi není nejrozumnější nápad. Zejména když zmíněná voda je třeba Tichý oceán. Jeden kajakář však přesně toto udělal a zcela nepřekvapivě jeho iPhone skončil na oceánském dně. Po několika měsících našel jeho telefon potápěč, ten nezapřel slušné vychování a iPhone vrátil svému majiteli, který ho už dávno odepsal. K velkému překvapení nepozorného kajakáře, iPhone 6 Plus po měsících na mořském dně bezchybně fungoval. Nutno podotknout, že iPhone jeho majitel před ztrátou vložil do vodotěsného obalu. I tak je ale pozoruhodné, že navzdory obrovskému tlaku, který na mořském dně panuje telefon neutrpěl jedinou újmu.

Water way to test your iPhone!

“Bohužel jsem spadl do vody a zpanikařil jsem i když jsem na sobě měl záchrannou vestu.” Uvádí majitel iPhonu u fotografií na serveru imgur. “Nakonec jsem se dostal zpátky, ale zase jsem spadl. A v tom momentně, aniž bych si to uvědomil mi také vypadl můj telefon.” Obal, který šťastný majitel pro svůj iPhone používal byl od firmy KobertVýrobce si tedy kvalitou svých výrobků vytvořil skvělou reklamu pro své vodě odolné obaly.

Svou chvilku slávy si vydobyla i aplikace Find My iPhone. Telefon byl hned po ztrátě na dálku uveden do režimu ztraceného telefonu, přičemž majitel si už pořídil náhradu. Avšak 54 dní po ztrátě mu přišlo upozornění, že telefon byl zapnut.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button