Novinky

Uniklý snímek zadní strany iPhone 7 prozrazuje absenci nevzhledných pruhů a větší optiku

Pryč jsou doby, kdy se Applu dařilo uhlídat všechny klíčové novinky. V posledních letech se pravidelně setkáváme s úniky, které nám s dostatečným předstihem dávají nahlédnout pod pokličku vývoje. O ten nejčerstvější se postaral server NowhereElse.fr, který zveřejnil snímek monitoru zachycující údajný návrh šasi chystaného iPhone 7. Z něho lze vypozorovat, že Apple vyslyšel předchozí výtky uživatelů a další generaci zbaví nevzhledných pruhů pro příjem signálu. Podle zdroje se anténní moduly přestěhují do brady smartphonu, kde nebudou tolik narušovat celistvost zadní strany.

photo-iphone-7-catcher-1Další zajímavostí je výřez pro hlavní fotoaparát, který je na první pohled mnohem větší než u předchozích generací. Predikce hovoří o implementaci inovované optiky s vyšší světelností a rozlišením. Otázkou však zůstává, jaký fotomodul dostane do vínku větší iPhone 7 Plus. Předchozí zvěsti totiž avizují, že výrobce většího ze sourozenců vybavit duální optikou.

iphone7proSnímek zachycující údajný fotomodul určený pro iPhone 7 Plus/Pro

Co se týče absence sluchátkové konektoru toho zveřejněné materiály přiliš neprozrazují. Pohled na dolní hranu totiž chybí. Pokud se však opřeme o zdroje, podle nichž iPhone 7 bude tenčí než současná generace, je tato možnost více než pravděpodobná.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button