Novinky

Na Twitteru se objevily další fotografie chystaného iPhone 7

Uběhlo pouze pár dní od posledního úniku údajného iPhonu 7 a máme tu další fotografie s připravovanou novinkou. Tentokrát jde o dvojici snímků, které jako první publikoval twitterový kanál @OnLeaks. Bližší podrobnosti o původu fotografií chybí, nicméně s nejvyšší pravděpodobností jde o jeden z vývojových prototypů určených pro testování hardwaru v mobilních sítích operátorů. Jde o běžný postup, který volí většina výrobců chytrých telefonů. Účelem je sběr dat a odstranění nedostatků, které by mohly mít vliv na finální produkt.

iPhone7_leak1

První snímek zachycuje část prodejního balení s produktovým značením. Mnohem atraktivnější je ovšem druhá fotografie odhalující zadní stranu smartphonu. Za předpokladu, že nejde o podvrh, opět se potvrzují dřívější spekulace o přesunutí anténních předělů k hornímu a dolnímu okraji. Menší překvapení se koná při pohledu do oblasti, kde se ukrývá objektiv hlavního fotoaparátu. Ten je totiž opět vystouplý, což příliš nekoresponduje se staršími predikcemi, podle nichž bude optika bude u iPhone 7 v jedné rovině s krytem.

iPhone7_leak2

Anonymní zdroj už bohužel neposkytnl pohled na spodní stranu, kde má dojít k nejmarkantnější změně za posledních několik let v historii jablečných smartphonů. Chystaný iPhone 7 má být prvním modelem amerického výrobce, který nenabídne 3,5mm audio konektor pro připojení sluchátek.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Už se začínám pomalu bát, že všechny ty leaky jsou skutečný a Apple se bude s designem držet při zdi a iPhone 7 bude vypadat přesně jako tohle….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button