AktualityNovinky

iPhone 7 by se mohl zbavit vystouplé čočky fotoaparátu i proužků pro zesílení signálu

Ačkoliv má iPhone 6s/Plus ještě zhruba polovinu životního cyklu před sebou, spekulacemi o jeho nástupci už se to jen hemží. Ty poslední navíc polemizují nad dvěma změnami desingu, které by u drtivé většiny uživatelů zcela určitě nalezly pozitivní odezvu. iPhone 7 by se totiž mohl zbavit zatracovaného vystouplého snímače fotoaparátu, který v současné době výrazně narušuje čistotu designu současné řady iPhonů.

iphone_7_render_mr

Apple má však ještě jedno eso v rukávu. Možná se totiž rozloučíme také s bílými proužky na zadním krytu, které slouží k zesílení příjmu signálu. Ty jsou podobně jako současná podoba čočky taktéž předmětem časté kritiky. S informací přišel jako první server MacRumors, který se jako obvykle odvolává na zdroje z rozsáhlého dodavatelského řetězce. Tedy z informačního kanálu, který se v průběhu let stal poměrně spolehlivých zdrojem nových poznatků.

Pruhů, které suplují anténu se ale podle stejného zdroje nezbavíme úplně. Příjem signálu jen skrze hliník by byl totiž velmi omezený a současná technologie jej bohužel zatím neumí obejít. Útěchou ale může být alespoň fakt, že pruhy by se měly nově vyskytovat pouze na horním a spodním okraji a nikoliv také přímo na zadní části, jak můžeme vidět dnes.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button