AktualityNovinky

iPhone 6S údajně nabídne 12Mpx fotoaparát

Do záříjové konference Applu zbývá ještě několik měsíců, nicméně již nyní se objevují spekulace o dalším jablečném smartphonu. Podle neoficiálních informací máme největší změny očekávat v oblasti fotoaparátu, jehož rozlišení má poskočit z osmi na dvanáct megapixelů. Každý trochu znalejší uživatel moc dobře ví, že počet megapixelů není všechno, ovšem čísla prodávají a ve srovnávacích tabulkách může nezkušený zákazník nabýt dojmu, že 8Mpx snímač v iPhone 6 nenabídne takovou obrazovou kvalitu, jako konkurenční modely s operačním systémem Android.

iPhone-6-camera

Apple si tento fakt velmi dobře uvědomuje a proto je skutečně pravděpodobné, že sáhne po fotoaparátu s vyšším počtem pixelů. Za samozřejmost můžeme považovat implementovanou optickou stabilizaci a podporu nahrávání 4K videí. Další zákulisní informace avizují dvojici objektivů pro dosažení lepší hloubky ostrosti. Podobný systém využívá například loňský vlajkový model HTC One (M8), v případě další generace iPhonu si troufáme tvrdit, že se ničeho podobného nedočkáme. Na závěr je vhodné dodat, že se zatím jedná o pouhé spekulace a proto je třeba podobné informace brát s dostatečnou rezervou.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button