AktualityNovinky

iPhone 6s bude dražší a nabídne základní kapacitu 32 GB

Čínští informátoři vypustili do světa další informace o chystaném iPhonu 6s a iPhonu 6s Plus. Apple údajně hodlá vypustit ze své nabídky 16GB modely, které nahradí základní kapacita s 32 GB interní paměti. To pochopitelně povede k opětovnému zdražení, což mnoho potenciálních uživatelů příliš neuvítá. Tyto zvěsti mají na svědomí zdroje ze společnosti Foxconn, která Applu zajišťuje kompletaci produktů. Další informace naznačují, že se má opakovat omezená dostupnost nových iPhonů.

iPhone-AirIlustrační obrázek

Může za to problematická technologie Force Touch, která je poměrně obtížná na výrobu a dodavatelé nedisponují takovými zdroji, aby dokázaly uspokojit mamutí objednávky kalifornského výrobce. Za předpokladu, že se skutečně naplní predikce o navýšení koncové ceny iPhonu 6s, lze očekávat stejný trend u ostatní konkurence s operačním systémem Android.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button