Novinky

Apple uvolnil iOS 9.3.2 Public Beta 2 pro veřejnost. Jaké přináší novinky?

Apple před několika minutami začal uvolňovat veřejnou beta verzi operačního systému iOS 9.3.2 Public Beta 2. Aktualizace je určena všem uživatelům přihlášených do Apple Beta Software Program. Aktuální sestavení následuje vývojovou verzi, kterou si mohli jako první vyzkoušet registrovaní vývojáři. Instalační balíček má velikost 62 MB (v případě iPhone 6s Plus), což naznačuje vylepšení v oblasti optimalizace a odstranění nahlášených chyb. Jedinou funkční novinkou je možnost aktivace Night shift (Noční režim) při řežimu nízké spotřeby.

iphone-6s-13

Podle našich subjektivních pocitů došlo k optimalizaci systému a odstranění občasných lagů při přechodech mezi aplikacemi. Během krátkého testování jsme nenarazili na žádné nedostatky a proto doporučujeme s aktualizací příliš neotálet. Vylepšení se dočkal i internetový prohlížeč Safari, který je nyní mnohem rychlejší. Pokud narazíte na další novinky, dejte nám vědět formou komentáře pod tímto článkem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button