Novinky

Apple uvolnil iOS 9.3.2 Public Beta 1 pro veřejnost. Jaké přináší novinky?

Apple před několika hodinami začal uvolňovat veřejnou beta verzi operačního systému iOS 9.3.2 Public Beta 1. Aktualizace je určena všem uživatelům přihlášených do Apple Beta Software Program. Aktuální sestavení následuje vývojovou verzi, kterou si mohli jako první vyzkoušet registrovaní vývojáři. Instalační balíček má velikost 1,7 GB (v případě iPhone 6s Plus), což naznačuje řadu vylepšení. Přestože se nejdené o funkční novinky, Apple výrazným způsobem zapracoval na celkové stabilitě. Po nainstalování je rozdíl znatelný už na první pohled. Zařízení reaguje mnohem rychleji.

iosupdatePodle našich subjektivních pocitů došlo k optimalizaci systému a odstranění občasných lagů při přechodech mezi aplikacemi. Během krátkého testování jsme nenarazili na žádné nedostatky a proto doporučujem s aktualizací příliš neotálet. Vylepšení se dočkal i internetový prohlížeč Safari, který je nyní mnohem rychlejší. Pokud narazíte na další novinky, dejte nám vědět formou komentáře pod tímto článkem.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close