Novinky

Inzerce na Českém Macu

Český Mac disponuje po boku nového obsahu též novými možnostmi a účelem inzerce, původní ceník a dispozice reklamy byly vyměněny za jednodušší koncept s více možnostmi Vaší prezentace.

Rozhodl jsem se též vnuknout Českému Macu sofistikovanější účel, než jakým je informační hodnota, a tak cílem Českého Macu je po boku informačního smyslu být nápomocen potřebným, kterými jsou v tomto případě malé děti postižené genetickým onemocněním zvaném ichtyoza způsobujícím nadměrné vysychání kůže a její odlupování. Proč ichtyoza? Společně s manželkou jsme si před časem osvojili z dětského domova malého Martínka, kterého toto onemocnění provází a vzali jsme si za úkol vytvořit mu nejen rodinu, ale i kvalitní život. Je neuvěřitelné, jaké má kvalitní péče skvělé výsledky a jak se nám Martínek mění před očima. Je to však velmi finančně nákladné, více jak jednu desítku tisíc měsíčně, a ne všem dětem je možno ji dopřát. Martínek je pro nás důkazem, že to jednoduše jde, a proto chceme pomoci dál. Vytvořili jsme proto s manželkou program, ve kterém bude část příjmů, generovaných portálem Český Mac využita ke zlepšení kvality života rodin s dětmi s onemocněním ichtyoza, ať už nákupem kvalitních přípravků a krémů nebo potěšením dětí v předvánočním čase.

Možnosti Vaší prezentace jsou opravdu pestré, začínáme již od 150,-Kč/1 týden, nedržíme se pouze běžné bannerové reklamy, ale sestavíme pro Vás PR článek, recenzi či publikujeme Váš kompletní obsah. Zajímavostí je využití slideru na úvodní straně portálu nebo tzv. mock-up.

Více informací naleznete na straně Inzerce, včetně aktuálních statistik návštěvnosti.

 

banner

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button