Novinky

I takové příslušenství se dá k vašemu iPhonu nebo iPadu koupit

Dnešní článek bude na trochu jinou notu, než na kterou jste zde zvyklí. Podíváme se co všechno si můžete ke svému zařízení od Apple ať už je to iPhone nebo iPad koupit – pokud máte peníze na rozhazování. Vybrali jsme pro vás jen několik málo příkladů. Pokud máte zájem rozhodně navštivte stránky http://www.firebox.com pro ještě větší šílenosti.

10. Kytara k iPadu

Jednoduše vložte iPad do kytary, stáhněte si aplikaci a můžete začít koncertovat. A to jen za cenu pouhých 99 britských liber.

9. iCade – připomeňte si své mládí s Pac Manem. Cena 79.99 britských liber.

8. Z3 iPad Stand – stojánek za polovinu ceny iPadu – pouhých 144.99 liber

7. iLP Turntable – tento “gramofon” jednoduše převede vaše staré elpíčka do digitální podoby bez nutnosti připojení k počítači a babrání se se softwarem rovnou do vašeho iPadu nebo iPhonu – cena 99.99 liber

6. iPhone Fan – bohužel léto už je za námi, ale proč se nepřipravit na příští? Cena jen 7.99 liber

5. Bubblescope – vytvářejte užasná Panorama za 69.99 liber.

4. Medisana ThermoDock – zapomeňte na staré způsoby a začněte měřit teplotu iPhonem. Stačí jen namířit na povrch u kterého chcete změřit teplotu – cena 59.99 liber.

3. Koubachi Wi-Fi plant sensor. Zapomínáte hnojit a zalévat kytky? Tak pro vás je tu právě tato vychytávka, která vás přes wi-fi upoznorní, že jste již tři týdny zapomněli zalít – cena 99.99 liber.

2. Megaphone – pasivní zesilovač zvuku pro iPhone nebo iPod. Cena “pouhých” 399.99 liber v černé nebo bílé barvě. Pokud chcete ve zlaté musíte si ještě 200 liber připlatit.

1. Trumstand – dejte svému iPhonu zvuk jako z gramofonu. Jen za 1599 britských liber – no neberte to.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button