Gearbest chystá na tuto sobotu lákavé slevy na spotřební elektroniku a gadgety

Gearbest chystá na tuto sobotu lákavé slevy na spotřební elektroniku a gadgety

Pokud patří mezi vaše záliby každodenní hledání tech nejnovějších gadgetů a spotřební elektroniky, nejspíše jste už narazili na internetový obchod Gearbest. Pokud vám tento název nic neříká, jde o jeden z největších e-shopů se spotřební elektronikou, který rozesílá zboží do celého světa. Kromě obrovského výběru zboží se vyplatí také sledovat nejrůznější akce, které jsou často spojeny s čínskými svátky. Přesně jeden takový se odehraje 11. listopadu, kdy se v Číně slaví svátek svobodných. Gearbest si k této příležitosti připravil speciální akci, díky níž si lze pořídit celou plejádu nejrůznějšího zboží za extrémně výhodné ceny. Do 13. listopadu se navíc můžete zúčastnit hry o další slevy a zajímavé ceny.

Nabídka akčního zboží je téměř nekonečná, nicméně za pozornost stojí například robotický vysavač ILIFE V7S Pro či skládací kvadrokoptéru TKKJ TK116W. V redakci nás také zaujala zajímavá nabídka na 3D tiskárnu Creality3D CR-10. Upřímně nemá cenu rozepisovat všechny lákavé slevy, nejlépe se přesvědčíte, když navštívíte tuto stránku s nejzajímavějšími produkty za bezkonkurenční ceny.

Vybírat je skutečně z čeho, v nabídce naleznete stovky produktů od světových výrobců za bezkonkurenční ceny

Často skloňovanou nevýhodou čínských internetových obchodů bývá nutnost platit daň za zásilky s vyšší hodnotou. Gearbest na to pamatuje a při výběru dopravy lze zvolit variantu dopravy EU Express, která vás zbaví nutnosti doplácet DPH.

Autor

Tento text nese prvky PR článku - komerční obsah. V případě zájmu o spolupráci či publikaci reklamního sdělení, zašlete poptávku na e-mail admin@ceskymac.cz.